Karta flotowa także dla jednoosobowej firmy

Karta flotowa także dla jednoosobowej firmy

Czy prowadząc małą, jednoosobową firmę, można również korzystać z kart flotowych tankując samochód na stacjach w całym kraju? Tak, umożliwia to oferta FLOTEX POLSKA, przygotowana specjalnie dla jednoosobowych firm. Dzięki kartom paliwowym prowadząc własną działalność gospodarczą, można tankować paliwo bezgotówkowo na ponad 3 500 stacji benzynowych w całym kraju. Oferta FLOTEX POLSKA obejmuje możliwość tankowania bezgotówkowego na stacjach BP, BLISKA, SHELL oraz ORLEN. 

Korzyści z posiadania karty flotowej w małej firmie

Nie musisz mieć rozbudowanej floty samochodowej, aby używać karty flotowej dzięki czemu możesz tankować paliwo w znacznie niższych cenach. Dużo łatwiejsze stanie się także fakturowanie, które potrafi być skomplikowane zwłaszcza dla właścicieli małych firm, odpowiadających samodzielnie za wszystko. Na koncie klienta FLOTEX POLSKA generowana jest co miesiąc jedna zbiorcza faktura za wszystkie transakcje, w tym nie tylko zakup paliwa, ale także płatności na autostradach, co znacznie upraszcza formalności. Karty flotowe umożliwiają nie tylko zakupy bezgotówkowe na stacjach paliwa, ale również pozwalają opłacać wygodnie postój w strefach płatnego parkowania w miastach. Dedykowana aplikacja na smartfony to kolejna oszczędność czasu i formalności, dzięki której kierowcy nie muszą martwić się o drobne czy szukać parkometru, a tego typu transakcje również pojawią się na fakturze zbiorczej. 

Minimum formalności, maksimum satysfakcji

Karty flotowe FLOTEX POLSKA (poznaj nas na: https://www.flotex.pl/) wydawane są po otrzymaniu wniosku wypełnianego przez Klientów online oraz przesłaniu przez osobę prowadzącą działalność skanów dokumentów rejestrowych firmy, takich jak: NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG. Nawet najmniejsza, dopiero co założona firma nie musi przedstawiać przy tym gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych, ani składać depozytu. Po otrzymaniu wniosku i dokumentów rejestrowych, karta wysyłana jest pocztą i znajduje się u Klienta w ciągu 10 dni roboczych, gotowa do używania.

Tagi Samochód Auto flota tankowanie orlen shell bp bliska


Napisz komentarz