Zorganizuj szkolenie w przyjemnym miejscu

Zorganizuj szkolenie w przyjemnym miejscu

Planujesz zorganizować niezapomniane szkolenie dla pracowników swojej firmy? Aby tak się stało, należy zadbać nie tylko o nienaganną organizację. Ważne jest także to, gdzie szkolenie się odbędzie. Choć Warszawa to miejsce, gdzie znaleźć można świetnie wyposażone sale, lepszym pomysłem okazać może się organizacja szkolenia z dala od zgiełku wielkiego miasta. Goście nie tylko lepiej skupią się na samym szkoleniu, ale będą także wdzięczni, że mogli oderwać się na chwilę od swojego codziennego życia w stolicy.

Szkolenie z naturą w tle

Organizatorzy mogą zarezerwować sale szkoleniowe pod Warszawą, znajdujące się w Konstancinie-Jeziornie. Miasto to usytuowane jest zaledwie 20 km od Warszawy, dojazd nie jest więc problematyczny. Sale szkoleniowe udostępnia obiekt EVA Park Life & SPA, który ulokowany jest w samym sercu urokliwego Parku Zdrojowego. Sale posiadają przeszklenia, dzięki czemu można rozkoszować się pięknem przyrody niemal na okrągło. Uczestnicy szkolenia mogą także w czasie przerw wyjść na taras, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Ponieważ obiekt EVA Park Life & SPA oferuje również pokoje hotelowe, uczestnicy konferencji mogą skorzystać z oferty noclegu, a w wolnym czasie cieszyć się urokami parku oraz skorzystać z takich atrakcji jak SPA czy basen solankowy.

Konferencja z EVA Park Life & SPA

EVA Park Life & SPA oferuje wynajem sal szkoleniowych, które mają stonowaną i nowoczesną aranżację. Do wyboru są 4 w pełni wyposażone multimedialnie sale konferencyjne oraz Sala VIP restauracyjna. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz wyposażone w rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz dedykowaną sieć wi-fi. Na potrzeby szkolenia salę można zaciemnić. Obiekt zawiera także duże i komfortowe foyer, czyli miejsce na przerwy kawowe, rozmowy w kuluarach i udostępnienie materiałów promocyjnych. Catering jest na najwyższym poziomie. Każda grupa konferencyjna może liczyć również na obsługę dedykowanego opiekuna. Perfekcyjna organizacja wydarzenia jest więc jak najbardziej możliwa.

Każdy pracownik uczestniczy w swoim życiu w różnego rodzaju szkoleniach. Często jawią się one jako nudne wydarzenia, a przecież powinny one stanowić inspirację, uczyć nowych rzeczy, zachęcać do rozwoju zawodowego. Aby uczestniczy szkolenia lepiej przyswajali dane treści, warto jest zorganizować wydarzenie w przyjemnym dla nich miejscu. Będzie ono służyło relaksowi oraz oderwaniu się od codziennych trosk. Świetnym pomysłem jest, więc przygotowanie szkolenia w EVA Park Life & SPA, które może pochwalić się kompleksową obsługą tego typu wydarzeń oraz niesamowitą lokalizacją. 

Tagi Nauka szkolenie


Napisz komentarz