Jak zrobić haft na fartuchu?

Jak zrobić haft na fartuchu?

Haft jest bardzo efektowną i trwałą metodą zdobienia odzieży, torebek, a nawet butów. Istnieje wiele technik hafciarskich, takich jak haft krzyżykowy, płaski, richelieu, które zazwyczaj wykonuje się ręcznie. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również haft maszynowy, ponieważ jest  wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Z tego względu wiele firm korzysta z usług firm, zajmujących się profesjonalnym haftem, ponieważ jest to znakomity sposób na personalizację odzieży firmowej i roboczej.

Dlaczego haft na fartuchu to dobra metoda zdobienia dla osób indywidualnych i firm?

Fartuch kuchenny nie jest zarezerwowany wyłącznie do użytku domowego. Z tego rodzaju tekstyliów korzysta wiele firm z branży gastronomicznej, florystycznej, kosmetycznej i wielu innych. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest nadanie fartuchowi indywidualnego charakteru poprzez wykonanie odpowiedniego nadruku w postaci haftu. Jest to jedna z najlepszych i najtrwalszych metod znakowania, która jest odporna na uszkodzenia, intensywną eksploatację i bardzo dużą liczbę prań. Ponadto taki haft jest znakomitym znakiem rozpoznawczym danej marki, dzięki czemu wyróżnia ją pośród innych, konkurencyjnych firm. 

Haft na fartuchu kuchennym - jakie ma zalety?

Zdobienie w postaci haftu sprawia, że fartuch jest oryginalny, dzięki czemu przyciąga uwagę klientów. Pracownicy budzą sympatie i są postrzegani bardziej pozytywnie. Ponadto taka personalizacja może być idealnie dobrana do brandu firmy pod względem kolorystycznym i projektowym. Atrakcyjnie wyhaftowane logo, slogan reklamowy czy grafika np. w postaci kubka parującej kawy przyciąga zaciekawione spojrzenia i zapada w pamięć odbiorców. Fartuch z haftem jest także doskonałym pomysłem na prezent. Można wymyślić naprawdę oryginalny napis i podarować fartuch mężowi, żonie czy innej osobie, która uwielbia zajmować się pieczeniem i gotowaniem.

Gdzie można wykonać profesjonalny haft na fartuchu kuchennym?

Jeżeli ktoś ma zdolności hafciarskie może sam wyhaftować nadruk, ale najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykonania go profesjonalnej firmie, takiej jak Kitchenista. 
Projektują oni i szyją fartuchy kuchenne, które są funkcjonalne, praktyczne i estetyczne. Dodatkowo wykonują personalizację w postaci haftu na fartuchu pod warunkiem, że nie będzie przekraczała 15 cm. Jest to wystarczająco duża powierzchnia do wykonania atrakcyjnego i oryginalnego zdobienia, które będzie jedyne w swoim rodzaju. Haft wykonujemy bardzo starannie i estetycznie, dzięki czemu prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Tagi haft


Napisz komentarz