Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w biurze?

Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w biurze?

W coraz większej ilości biur, firm, a nawet instytucji dostrzec można dystrybutor wody. Faktycznie, staje się on już standardem. Zarówno pracownicy, jak i goście lub klienci danego miejsca mogą bez przeszkód sięgnąć po kubek wody. Rozwiązanie to ma wiele zalet!

Dlaczego warto mieć dystrybutor wody?

Istnieje wiele powodów, które przemawiają za zdecydowaniem się na dystrybutor wody w swoim biurze. Są to korzyści przede wszystkim praktyczne. Dostęp do wody mają wszystkie osoby w firmie, co jest miłym gestem. Warto pamiętać, że odpowiedni stopień nawodnienia organizmu jest ważny, aby utrzymać koncentrację. Poza tym woda ma zbawienny wpływ na całe ciało i samopoczucie. Inwestując więc w dystrybutor, inwestuje się również w samego pracownika i jakość jego pracy. Ciężko nie wspomnieć o korzyściach wizerunkowych. Klienci czy partnerzy biznesowi chętnie skorzystają z możliwości napicia się wody, a także będą pozytywniej myśleć o danym biurze. 

Jakie dystrybutory wody są do wyboru?

Podejmując decyzję o zakupie dystrybutora, trzeba wybrać jego model. W wielu miejscach wciąż dostrzec można dystrybutor butlowy. Oznacza to, że zewnętrza firma zaopatruje regularnie dane biuro w wodę źródlaną. Większe placówki takie rozwiązanie może nie satysfakcjonować. Alternatywą jest wówczas dystrybutor filtrujący, który podłącza się do sieci wodociągowej. Zapewnia on nielimitowany dostęp do wody pitnej, a jednocześnie zapewnia stałe koszty. Oba dystrybutory umożliwiają napicie się wody ciepłej i zimnej oraz gazowanej.

Gdzie można zakupić dystrybutor?

Dystrybutory wody do biura można kupić albo wynająć. Druga opcja jest idealna dla osób, które chciałaby po prostu takie rozwiązanie wypróbować. Nie warto jednak sięgnąć po pierwszą ofertę z brzegu. W przypadku wody butelkowanej trzeba mieć na uwadze jej jakość, a także regularność dostaw. Dystrybutory filtrujące powinny z kolei dokładnie oczyszczać wodę z zanieczyszczeń i nadawać jej smak. Dobrze mieć więc na uwadze, czy dana firma posiada certyfikaty udowadniające wysoką jakość ich usługi. Przykładem może być firma Aqua Żywiec, która wyróżnia się na rynku także konkurencyjnymi cenami.
Dystrybutory wody do firm staję się coraz popularniejsze. Każdy pracownik ma czasem potrzebę sięgnięcia po kilka łyków wody. Dobrze, jeśli ma do niej dostęp. Możliwość napicia się wody podnosi prestiż danego biura, świadczy o tym, że firma dba zarówno o swoich pracowników, jak i klientów. Usługa ta wcale nie musi droga, a przynosi tak wiele korzyści!

Tagi woda dystrybutor


Napisz komentarz