Czym są opakowania roll-on?

Czym są opakowania roll-on?

Roll-on butelki oraz różne opakowania wykonane są ze szkła, aluminium lub tworzywa sztucznego, który ma piłeczkę, rolki umieszczone jako podstawowe zamknięcie nad nim. Kuleczki posiadają niewielkie otwory, przez które podczas użytkowania przepuszcza się olej lub dowolną mieszankę. Te butelki roll-on są idealne do pakowania różnych produktów do pielęgnacji ciała. Butelki te są bardzo wygodne i zapewniają ekonomiczny sposób stosowania mieszanek, olejków eterycznych i perfum. Są one idealne do nakładania rozcieńczonych esencji bezpośrednio na skórę. 

Opakowania roll-on są dostępne w dwóch formatach na rynku, które są - konfiguracje roll-on do ponownego napełniania i bez ponownego napełniania. Zaletą napełnianych butelek roll-on jest to, że pozwalają one konsumentom na wstępne rozcieńczenie mieszanki, dzięki czemu można je stosować bezpośrednio na skórę bez rozlewania i przeciekania kropelkowego. Zaletą korzystania z roll-on butelek jest to, że mogą być przechowywane w kieszeni z łatwością i bardzo łatwo stosowane. Butelki roll-on są dostępne na rynku w różnych kształtach i rozmiarach, o pojemnościach od 1 ml do 30 ml. Butelki te znajdują zastosowanie w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym.

W przypadku buteleczek roll-on, jakość kulek jest kluczowa, ponieważ kulka będzie miała bezpośredni kontakt ze skórą. Jeśli jakość kulki rolkowej nie jest wystarczająco dobra, może to mieć wpływ na konsumenta. Dlatego bardzo ważna jest jakość kulki rolkowej.

Znaczenie butelek typu roll-on

Butelki roll-on są ważne w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Są one skuteczne do stosowania olejków eterycznych, mieszanek lub perfum. Poniżej niektóre z zalet butelek typu roll-on:Są wygodne w użyciu, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, aby wypełnić mieszankę wewnątrz butelki, której chcesz użyć. Można je zabrać wszędzie, butelki roll-on są łatwe w obsłudze. Łatwe są do rozcieńczania na olejki eteryczne. Opakowania roll-on są bezpieczniejsze i praktyczniejsze do stosowania z dziećmi, gdy olejek eteryczny ma być stosowany u dzieci, należy rozcieńczyć 1 łyżeczkę olejku eterycznego z 1 łyżeczką oleju przewoźnika i roll-on butelki pomaga w dozowaniu ograniczoną ilość w razie potrzeby.

Rynek butelek typu roll-on jest rynkiem niszowym, który trudno podzielić, jest to rynek rosnący ze względu na coraz częstsze stosowanie butelek typu roll-on w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Materiałami używanymi do produkcji butelek typu roll-on są szkło, plastik i aluminium. Szkło jest najczęściej używane do produkcji butelek roll-on, ponieważ nie reaguje z olejkami eterycznymi i innymi rodzajami mieszanek umieszczonych w środku.

Tagi


Napisz komentarz