Wyjątkowy prezent na Walentynki dla ukochanej osoby

Wyjątkowy prezent na Walentynki dla ukochanej osoby

Walentynki to jeden z piękniejszych dni w roku, podczas których powinniśmy sprawić, że ukochana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo. Chcąc dać wyraz temu, jak wiele druga połowa dla nas znaczy, powinniśmy wybrać prezent, który będzie dla niej unikalnym symbolem miłości na resztę wspólnych lat. Kwiaty i czekoladki kojarzone są jako typowy prezent na Walentynki i mają to do siebie, że ich termin ważności jest dosyć krótki. Ogromne wrażenie zrobi na ukochanej osobie coś, czego jeszcze od nikogo nie dostała, a co jest przy tym małym, nieśmiertelnym dziełem sztuki. Takie rozwiązanie daje spersonalizowany prezent dla ukochanego lub dla ukochanej – szklane trofeum stworzone według własnego projektu lub w oparciu o naszą propozycję. Trofea to prezenty na Walentynki dla niej i dla niego, ponieważ są wspaniałym gestem upamiętnienia miłości, który możemy podarować tak samo obu płciom, bez martwienia się o to, czy chłopakowi lub dziewczynie wypada dawać tego rodzaju prezent. Statuetki daje się każdemu, komu chcemy podziękować za to, co zrobił oraz za to, że przy nas jest. To świetny pomysł na prezent dla chłopaka i dla męża, którym ciężko jest wybrać coś, co byłoby romantyczne, ale nie przesadzone.

 

Statuetka może mieć różny kształt i wymiar. Od wzoru wysokiego i podłużnego zbliżonego do okładki książki przez poziomy wzór przypominający ramkę na zdjęcia, typowy kwadrat, aż po kształt serca. Za sprawą możliwości wyboru wygrawerowanego tekstu i dowolnego zdjęcia lub innego obrazu pozostawiamy zakochanym pełną możliwość stworzenia Waszego symbolu miłości. Na statuetce można wygrawerować ulubiony cytat, fragment wiersza o miłości, podziękowania lub dedykacje. Co więcej, każdy sam wybiera technikę zdobienia spośród wariantu grawerowania laserowego z wypełnieniem farbą lub w formie nadruku kolorowego. Stosujemy ekologiczne farby dające najwyższą trwałość, jakoś i wykończenie. Statuetka może być ozdobiona zarówno wspólnym zdjęciem, serduszkami, obrączkami, kwiatami i innymi dowolnymi obrazkami, które kojarzą się Wam z miłością. Niektóre wzory jak na przykład trofeum w kształcie serca daje możliwość stworzenia na nim graweru w formacie 3D.

 

Wyznanie miłości w formie szklanej statuetki z pewnością sprawi, że druga osoba poczuje się wyjątkowo i zachowa pamiątkę z tej okazji na wiele długich lat. Dziewczyny lub żony uwielbiają, kiedy okazuje się im uczucia i zabiega o nie, czego dowodem będzie dla ukochanej osoby szklana statuetka w kształcie serca z Waszym wspólnym zdjęciem i podpisem "Kocham na zawsze!". Bo wyjątkowe osoby zasługują na wyjątkowe prezenty.

 

Sprawdź ofertę wyjątkowych prezentów na Walentynki na https://tryumf.com/

Tagi


Napisz komentarz