5 niedrogich gadżetów na 2019 rok

5 niedrogich gadżetów na 2019 rok

Szukasz pomysłu na prezent dla… siebie? Słusznie, przecież ciężko na to zapracowałeś! Przecież po to są pieniądze, żeby je wydawać. Oto pomysły na niedrogie gadżety, które królują w 2019 roku.

Mapka zdrapka

Ten elegancki element wystroju domu sprawi, że będziesz mógł śledzić swoje podróże, kiedykolwiek się rozejrzysz. Nie przejmuj się, jeśli nie będziesz mógł od razu zaznaczyć zbyt dużo regionów na mapie świata - mapa zdrapka będzie motywować cię do dalszych przygód. Przygotuj się na to, że ten gadżet na długo zagości w twoim domu - jest przecież tyle miejsc do zwiedzenia!

Obiektyw do selfie z lampą

Dzięki temu gadżetowi zrobisz niepowtarzalne selfie - szerokokątny obiektyw pozwoli ci na uchwycenie nie tylko siebie, ale także grupy przyjaciół, spektakularnego widoku za sobą czy innych szczegółów, które koniecznie chcesz umieścić na zdjęciu. Pasuje do wszystkich modelów smartfonów. Co więcej, zamontowana lampa błyskowa umożliwi ci robienie zdjęć także w słabym oświetleniu lub nocy. Lampa posiada trzy poziomy jasności i ładowana jest kablem USB.

Oldskulowa konsola przenośna

Przenieś się do czasów 8-bitowców z dzieciństwa! Ta niepowtarzalna, przenośna konsola ma wbudowane ponad 100 gier, z którymi spędziłeś najlepsze chwile młodzieńczych lat. Ekran ma zaledwie 1.8 cala, łatwo mieści się w kieszeni, a sama konstrukcja jest wytrzymała i nie ulegnie łatwym uszkodzeniom. Grafika może ustępuje najnowszym produkcjom, ale siła wspomnień rekompensuje to z nawiązką.

Muzyczna czapka

Denerwują cię plączące się kable, a słuchawki w mroźne dni uwierają pod czapką? Nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki? Ta czapka jest dla ciebie. Muzyczna czapka ma słuchawki wszyte pod materiał, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o zmarznięte uszy. Wystarczy telefon, połączenie bluetooth, i już możesz delektować się ulubioną muzyką. Ponadto czapka posiada także mikrofon, więc możesz rozmawiać przez telefon z mamą bez słuchania uwag, że na pewno się przeziębisz.

Dmuchany leżak

Pora na chwilę relaksu w parku lub na plaży! Ten leżak nie wymaga noszenia ze sobą pompki, a gdy jest złożony przyjmuje formę małego plecaka, przez co możesz go zabrać ze sobą do pracy lub szkoły. Po ciężkim dniu wystarczy znaleźć spokojne miejsce na relaks, wyjąć leżak z pokrowca i energicznymi ruchami złapać powietrze do otwartej komory. Całość operacji powinna zająć zaledwie kilkanaście sekund. Miłego leżakowania!

Tagi


Napisz komentarz