Co dla sportowców oferuje Herbalife?

Co dla sportowców oferuje Herbalife?

Sport to zdrowie - ten slogan zna chyba każdy. Jednak sport, to nie tylko wysiłek fizyczny. Chcąc go uprawiać w stopniu zaawansowanym, należy zadbać o odpowiednią dietę i suplementację. Pomoże to w osiągnięciu najlepszych efektów, przy jednoczesnym dostosowaniu organizmu do wysiłku. Przykładem suplementacji po treningu mogą być elektrolity i inne substancje nawadniające, a suplementem przed treningowym może być np. guarana i witaminy z grupy B, C oraz E.

Sprawdzone żywienie i suplementacja dla sportowców przy pomocy Herbalife

Kluczem do udanego treningu jest posiłek dostosowany do jego potrzeb. Należy spożyć go przed wysiłkiem fizycznym. Powinien zawierać dużą ilość białka, w celu zwiększenie efektywności budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Warto zadbać, aby taki posiłek zawierał substancje chroniące ciało przed stresem oksydacyjnym. Może to być mieszanka witamin C i E połączone z selenem. Dodatek węglowodanów pomoże uzyskać energię niezbędną do ćwiczeń. To wszystko zawierają produkty Herbalife dla sportowców>. Sprawdzą się one podczas ćwiczeń na siłowni, w trakcie biegu, jazdy na rowerze oraz uprawiania innych sportów wytrzymałościowych. Uniwersalność Herbalife to dobra wiadomość dla każdego sportowca.

Nawodnienie organizmu to podstawa!

Herbalife stworzyło napój węglowodanowo-elektrolitowy. Jest to owoc współpracy z Cristiano Ronaldo, ikoną światowych stadionów piłkarskich. Napój jest niskokaloryczny i zwiększa wchłanianie płynów dostarczonych do organizmu w trakcie treningu. Sprawia to, że wysiłek staje się bardziej wydajny. Wraz ze wzrostem możliwości, spada ryzyko odwodnienia organizmu. Dzięki większemu nawodnieniu organizm buduje tkankę mięśniową w szybszym tempie i zapobiega jej spalaniu podczas wzmożonych ćwiczeń. Niewielka ilość kalorii to kolejny atut, ponieważ dostarczenie odpowiedniej ilości energii poprzez suplement, nie wpływa na dzienne założenie spożywanych kalorii. 

Zaufanie do marki Herbalife

Produkty Herbalife są godne zaufania. W ich tworzeniu brali udział specjaliści z dziedziny dietetyki. Produkty są przebadane i w pełni bezpieczne w stosowaniu. To sprawdzone suplementy, które wspomogą organizm w najbardziej wymagających chwilach spędzonych na uprawianiu ulubionego sportu. Dostarczają do organizmu materię, która pozwala cieszyć się świetnymi efektami bez narażania zdrowia. Węglowodany, witaminy, minerały to składniki, które wspomagają wysiłek fizyczny wśród amatorów i profesjonalistów na całym świecie i są w pełni naturalne. Warto na to postawić.

Tagi dieta żywienie witaminy suplementacja dietetyka


Napisz komentarz